Selver Tutan

Selver Tutan

Uzm. Psk. Selver Tutan   

                                                                                                             
 

2013 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Çalışma Alanları;Duygu durum ve kaygı bozuklukları, kişiliğe bağlı problemler, gelişim geriliği, travma sonrası stres bozukluğu, sınav kaygısı ve ergenlik dönemi problemleridir. Çocuk gelişim dönemleri ve anne-baba- çocuk arasındaki etkileşimi geliştirmeye yönelik alanlarda aile danışmanlığı, oyun terapi ve yetişkinler ile psikoterapi uygulamaları yapmaktadır.

 

Aldığı Eğitim Ve Sertifikalar

  1. TPÖÇG Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Katılım Sertifikası,16. TPÖÇG Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Katılım Sertifikası, Pozitif Psikoterapide Denge Modeli Katılım Sertifikası,Psikolojik Travma ve Travmaya Müdahale Eğitimi Katılım Sertifikası, 17. Ulusal Psikoloji Kongresi Katılım Sertifikası,Tegv’de İletişim Eğitimi Sertifikası,Tegv’de Öğrenme Yaklaşımları ve Modelleri Eğitimi Sertifikası,Tegv’de Kariyer Yolculuğuna Başlıyorum Etkinlik Gönüllü Eğitimi Sertifikası, Engellilerin Anne Baba ve Kardeşleri ile Çalışma Modülü Eğitimi , WISC- R Tanıtımı, Uygulaması ve Yorumlanması , Çocuk Değerlendirme Paketi Eğitimi , Oyun Terapisi 50 Saat Uygulayıcı Eğitimi , Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram Eğitimi , Sağlıklı ve Huzurlu Aile Ortamı için İletişim ,‘Eğitimci Eğitimi’ Katılım Sertifikası , Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Travma Eğitimi , Erken Çocuklukta Duygu Düzenleme Becerisinin Bilişsel Temelleri ,19. Ulusal Psikoloji Kongresi Katılım Sertifikası , İlişkilerde Hata Yönetimi,İzmir 1. Travma Sempozyumu