fbpx

Kurum Merkezli Yapılan Çalışmalar

Anasayfa / Kurum Merkezli Yapılan Çalışmalar

Kurum Merkezli Yapılan Çalışmalar

Öğretmenlik Becerilerini Geliştirme Eğitimleri

Öğretmenlerin eksik olduklarını belirttikleri alanlarda ve gerekli görülen konularda bilgilendirmeye yönelik eğitimler belli aralıklarla düzenlenir. (Veli iletişimi / Sınıf yönetimi / Özel gereksinimli çocuklarla çalışmak vb.) Eğitimde verilen bilgilerin uygulanırlığı takip edilir.

Öğrenci Değerlendirme Toplantıları

Ayda bir mutlaka tüm öğrencilerin öğretmenler tarafından değerlendirilmesi istenir, yaşanan sorunlara çözüm üretilir, özellikle davranış problemleri ya da özel durumu olan çocuklarla ilgili değerlendirme yapılır, çocuğun nasıl destekleneceği planlanır.

Kurum İçi İlişkilerin Düzenlenmesi & Desteklenmesi

Çocuk, veli, öğretmen ve idari kadro arasındaki ilişkiler, sınırlar ve iletişim ağı kurum için uygun şekilde belirlenir ve sürekli olarak kontrol edilir. Aksayan bir durum ya da iletişimde bir kopukluk olması halinde gerekli görüşmeler yapılır ve kurum çalışanları belirlenen konularda desteklenir.

Kurum Çalışanlarına Yönelik Bireysel Danışmanlık

İhtiyaç halinde kurum çalışanlarına kurum içi performansını etkileyen durumlar ya da sorunlar yaşandığında danışmanlık yapılır.

Uzmanlarımız

Dünya Danışma Merkezi

 

Ayçin KOÇ

Ayçin KOÇ

UZMAN PSİKOLOG AYÇİN KOÇ İzmir Ekonomi üniversitesinde lisans eğitimini, Ege üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayarak oyun terapi, şema terapi, Kognitif ve...

Bella Esin

Bella Esin

Psk. Bella Esin                                   ...

Benal Alkanlar

Benal Alkanlar

Benal ALKANLAR; Özel Türk Koleji mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Bölümü’ ne devam ettikten sonra, lisans eğitimini Ege...